Адвокат швидко та ефективно захистила право клієнта на призначення пенсії за віком на пільгових умовах

Громадянці, яка працювала рентгенлаборантом, місцевим управлінням Пенсійного фонду України відмовлено у призначенні пенсії за віком на пільгових умовах за Списком №1.

Відмова мотивована тим, що пільгові пенсії призначаються за умови зайнятості у певних виробництвах, професіях і посадах протягом повного робочого дня, а заявниця за висновком органу ПФУ повний робочий день не працювала.

Адвокатом узгоджено з клієнткою правову позицію по справі та обрано вірну тактику поновлення порушеного права на призначення пільгової пенсії. Зібравши всі необхідні документи, до Львівського окружного адміністративного суду було подано відповідний позов разом з клопотанням про розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження.

Всього за один місяць рішенням Львівського окружного адміністративного суду у спрощеному позовному провадженні без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами позовні вимоги задоволено повністю.

Судом визнано протиправним і скасовано рішення про відмову у призначенні пенсії та зобов`язано орган ПФУ вирішити питання про призначення пенсії за віком на пільгових умовах за Списком № 1, починаючи з дати звернення за призначенням пенсії.

Якщо у вас виникли питання або ж ви потребуєте правової допомоги в аналогічній справі – звертайтесь до адвоката за адресою електронної пошти mariannasvl@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *