Адвокат Маріанна Чундак захистила інтереси клієнта в справі про відшкодування завданих збитків

Адвокат Маріанна Чундак представляла інтереси ТОВ “Міжнародний центр інформаційних технологій”  в господарській справі за позовом ПАТ по газопостачанню та газифікації “Закарпатгаз”. Позивач просив стягнути з відповідача суму 206547, 31 грн. збитків, завданих несанкціонованим відбором природного газу. 

У акті про виявлені порушення ПАТ “Закарпатгаз”  зазначило про споживання споживачем газу газовим приладом, непридатним до застосування, зрив пломби на вхідному крані перед лічильником, самовільне відновлення газопостачання, несанкціонований відбір природного газу за відсутності закуплених обсягів.

Завдяки правильно обраній позиції, зібраним доказим та належному обгрунтуванню, адвокату Чундак Маріанні вдалось довести безпідставність заявлених позивачем вимог та у задоволенні позовних вимог було відмовлено в повному обсязі судом першої інстанції.

Позивач подав апеляційну скаргу і  Львівським апеляційним господарським судом було скасовано рішення Господарського суду Закарпатської області та вирішено задовольнити позовні вимоги та стягнути кошти з відповідача.

На виконання постанови та стягнення коштів з ТОВ “Міжнародний центр інформаційних технологій” було видано судовий наказ.

Адвокат Чундак Маріанна подала в інтересах клієнта касаційну скаргу, а також клопотання про зупинення виконання постанови Львівського апеляційного господарського суду.

Клопотання про зупинення виконання постанови апеляційної інстанції розглянуто та задоволено ухвалою Вищого господарського суду України. 

Верховним судом касаційна скарга розглянута без повідомлення сторін в порядку письмового провадження.

Верховний суд задовольнив касаційну скаргу, постанову Львівського апеляційного господарського суду скасував та залишив в силі рішення Господарського суду Закарпатської області, яким відмовлено в задоволенні позовних вимог ПАТ по газопостачанню та газифікації “Закарпатгаз” в повному обсязі. 

Переглянути постанову Верховного суду можна за посиланням 

Якщо вам потрібна правова допомога у справі про відшкодування завданих збитків – пишіть на електронну пошту mariannasvl@ukr.net.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *