Зразок клопотання про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження до закінчення досудового розслідування

Слідчому СВ ________________ ВП _______________

відділу поліції ГУНП в Закарпатській області

(прізвище, ініціали)

 

Адвоката потерпілого (прізвище, ім’я, по батькові)

Чундак Маріанни Володимирівни

адреса_____________________

Тел.______________________

 

По кримінальному провадженню

 № ________________________ 

КЛОПОТАННЯ

про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження та виготовлення копій

 

Вами проводиться досудове розслідування в даному кримінальному провадженні.

Згідно п.п.4 ч.1 ст.56 КПК України пртягом кримінального провадження потерпілий має право заявляти клопотання.

Згідно п.п.11 ч.1 ст.56 КПК України протягом кримінального провадження потерпілий має право  знайомитися з матеріалами, які безпосередньо стосуються вчиненого щодо нього кримінального правопорушення, в порядку, передбаченому цим Кодексом, у тому числі після відкриття матеріалів згідно зі статтею 290 цього Кодексу, а також знайомитися з матеріалами кримінального провадження, які безпосередньо стосуються вчиненого щодо нього кримінального правопорушення, у випадку закриття цього провадження.

Згідно ст.221 КПК України слідчий, прокурор зобов’язаний за клопотанням сторони захисту, потерпілого, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, надати їм матеріали досудового розслідування для ознайомлення, за виключенням матеріалів про застосування заходів безпеки щодо осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві, а також тих матеріалів, ознайомлення з якими на цій стадії кримінального провадження може зашкодити досудовому розслідуванню. Відмова у наданні для ознайомлення загальнодоступного документа, оригінал якого знаходиться в матеріалах досудового розслідування, не допускається.

Під час ознайомлення з матеріалами досудового розслідування особа, що його здійснює, має право робити необхідні виписки та копії.

Згідно ч.4 ст.58 КПК України  представник користується процесуальними правами потерпілого, інтереси якого він представляє, крім процесуальних прав, реалізація яких здійснюється безпосередньо потерпілим і не може бути доручена представнику.

У зв’язку з наведеним,

ПРОШУ:

надати мені можливість ознайомитись з матеріалами кримінального провадження № ____________________ та виготовити необхідні копії.

 

 

Додаток: копія ордеру та копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

 

 

__ _________ 20___ р.              

 

Адвокат                                                                     _____________ М.В.Чундак      

Якщо вам потрібна допомога у складанні клопотання про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження та виготовлення копій – пишіть на електронну пошту mariannasvl@ukr.net.

Ви можете отримати правову допомогу онлайн!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *