Зустріч студентів Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ з головою Закарпатського відділення СА України, секретарем Дисциплінарної палати КДК Закарпатської області Маріанною Чундак (Дев’ян) та секретарем судового засідання Ларисою Холмогоровою (Поштак)

В березні 2016 р. відбулася зустріч студентів І-ІІ курсів спеціальності «Правознавство» Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ із колишніми випускниками коледжу – головою Закарпатського відділення Спілки адвокатів України секретарем Дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії Закарпатської області Маріанною Чундак (Дев’ян) та секретарем судового засідання Ларисою Холмогоровою (Поштак).

JssBAD9xtWk

 

f0_60-_wsgUГості Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ зі щирістю і теплом згадували роки навчання в  закладі і своїх викладачів.

Приємно було чути, що знання, набуті в коледжі, допомогли їм у практичній діяльності, стали базовими для подальшого фахового зростання. Маріанна Володимирівна та Лариса Василівна розповіли студентам про шлях їх професійного становлення, труднощі та особливості юридичного фаху. Молоді, але вже досвідчені юристи розповіли присутнім багато історій із повсякденної праці секретаря судового засідання та адвоката, дали практичні поради на майбутнє.

Та головне, що почули студенти від наших чарівних гостей, побажання завжди залишатися людьми, незважаючи на високі посади чи ранги, бути вірним законові, служити людині і справедливості.

 

 

Джерело: офіційний веб-сайт Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *