Куди подавати позовну заяву про розірвання шлюбу?

Позовна заява про розірвання шлюбу подається до суду за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання або перебування відповідача, якщо інше не передбачено законом.

Якщо разом з вимогою про розірвання шлюбу позивач просить також стягнути аліменти, додаткові витрати на дитину, індексацію аліментів чи змінити спосіб стягнення аліментів, то така позовна заява може пред’являтися до суду за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача.

Згідно п.2 ст.28 ЦПК України  позови про розірвання шлюбу можуть пред’являтися до суду за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача також у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або якщо він не може за станом здоров’я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача.

Крім того за домовленістю подружжя справа може розглядатися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування будь-кого з них.

 

Якщо вам потрібна допомога у складанні позовної заяви, телфонуйте адвокату Маріанні Чундак на номер  099 632 74 94 з понеділка по п’ятницю з 09 год. по 17 год, або ж пишіть на електронну пошту mariannasvl@ukr.net. Отримайте якісну правову допомогу вже зараз. 

Ви можете отримати правову допомогу онлайн!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *