Про адвоката

Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна надає юридичні послуги з 2007 р.

В листопаді 2010 р. отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

В 2011 р. стала переможцем професійного конкурсу в номінації Спілки адвокатів України «Адвокатура-2011» «Молодому адвокату за успіхи в адвокатській діяльності».

В 2013 р. отримала відзнаку КДКА Закарпатської області «Почесний адвокат Закарпатської області» та відзначена Радою адвокатів Закарпатської області та КДКА Закарпатської області за вагомий внесок у справу захисту прав громадян та здобутки у професійній діяльності.

Також в 2013 р.  Чундак М.В. відзначена універсалом Всеукраїнської академії культурної спадщини Українського козацтва  «Козацька Гвардія», яким підтверджено її повноваження, як радника Віце-Президента АКС УК, Верховного отамана  «Козацької Гвардії» АКС УК, Наказного гетьмана «Козацької Гвардії» АКС УК, підполковника «Козацької Гвардії» АКС УК.

В 2014 р. отримала почесну грамоту Ради адвокатів Закарпатської області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області за багаторічну плідну адвокатську діяльність, вагомий внесок у справу захисту прав та свобод громадян, здобутки у професійній діяльності.

Також в 2014 р. отримала подяку Закарпатської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у справу захисту прав та свобод громадян України, значні здобутки у професійній діяльності.

В 2015 р. адвокат Чундак Маріанна Володимирівна обрана головою Закарпатського відділення Спілки адвокатів України.

В 2015 р. Чундак М.В. обрана членом дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області.

В 2015 р. нагороджена відзнакою Спілки адвокатів України — медаллю «За заслуги у розвитку адвокатури» за видатні особисті заслуги у громадській діяльності по становленню і розвитку незалежної адвокатури України та підвищенню її правозахисної ролі.

В 2016 р. обрана секретарем дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області.

В 2016 р. стала членом комітету законотворчих ініціатив при Національній асоціації адвокатів України.

В 2016 р. отримала подяку Ради адвокатів Закарпатської області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток адвокатури.

В 2016 р. нагороджена почесною відзнакою Національної асоціації адвокатів України.

В березні 2017 р. обрана представником адвокатів Закарпатської області у Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури України.

В грудні 2017 р. отримала подяку голови Національної асоціації адвокатів та Ради адвокатів України Лідії Ізовітової за сприяння розвитку та зміцнення адвокатури, відданість професії, високу професійну майстерність і сумлінність під час виконання професійних обов’язків, високий професіоналізм та постійне вдосконалення адвокатської майстерності.

В 2018 році стала членом Міжнародної асоціації адвкатів (IBA) та ввійшла до групи інтересів жінок-адвокатів Міжнародної асоціації адвокатів.

В грудні 2018 р. отримала подяку голови Національної асоціації адвокатів та Ради адвокатів України Лідії Ізовітової за сприяння розвитку та зміцнення адвокатури, високий професіоналізм та постійне вдосконалення адвокатської майстерності.

З 2011 р. активно публікує наукові юридичні статті в фахових виданнях, таких як «Вісник Академії адвокатури України» та «Часопис Академії адвокатури України».

В 2013 р. побачила світ перша професійна книга «Господарський процес  та зразки господарських процесуальних документів».

Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна надає правову допомогу в господарських, цивільних та кримінальних справах.

 Даний сайт присвячений наданню кваліфікованої правової допомоги та включає в себе правові консультації та роз’яснення чинного законодавства України.

Тут ви можете знайти зразки правових документів для вирішення юридичних спорів.

Адвокатом надаються наступні послуги: 

  • надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань;
  • складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру;
  • захист прав, свобод і законних інтересів підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого, виправданого у кримінальному провадженні;
  • представництво інтересів фізичних і юридичних осіб у судах під час здійснення цивільного, господарського, адміністративного судочинства;
  • представництво інтересів фізичних і юридичних осіб  в Європейському суді з прав людини.