Клопотання про закриття провадження по справі

Клопотання про закриття провадження в адміністративній  справі

____________ районному суду __________ області

Судді _______________

Поштовий індекс, адреса, засоби зв’язку

Особа, яка притягається до адміністративної

відповідальності_________________ПІБ

Поштовий індекс, адреса, засоби зв’язку

По справі № _____________

Клопотання про закриття провадження по справі № _________

У провадженні ______________ районного суду _____________області знаходиться справа №___________ про адміністративне правопорушення за ч.___ ст._________ КУпАП.

По суті пред’явленого мені правопорушення даю наступні пояснення:

1. Згідно ст..38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено  не  пізніш  як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а  при  триваючому правопорушенні  –  два  місяці  з  дня його виявлення, за винятком випадків,   коли   справи   про   адміністративні   правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).

Якщо  справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього  Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може  бути  накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення,  а  при  триваючому  правопорушенні – не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

Я вчинила дію, яку _______________ вважає правопорушенням ________________р. З того часу минуло шість календарних місяців.

4.  Згідно ст..247 КУпАП провадження в справі про  адміністративне  правопорушення  не може бути  розпочато,  а  розпочате  підлягає  закриттю  якщо на момент розгляду справи  про  адміністративне закінчився строк накладення адміністративного стягнення, передбачений статтею 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 38, 247 КУпАП

ПРОШУ СУД:

Закрити провадження у справі №_______ про адміністративне правопорушення за ст.247 КУпАП за закінченням строку протягом якого може бути накладено адміністративне стягнення.

дата.                                                                                (підпис)/ПІБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *