Книги, публікації

Вийшов друком практичний посібник “Господарський процес: ключові теоретичні аспекти та зразки господарських процесуальних документів”, який об’єднує в собі теоретичні та практичні знання в ключових питаннях господарського процесу. Книга без сумніву буде цікавою як студентам, так і практикуючим юристам, адвокатам, суддям, науковцям.

Посібник націлений на те, щоб допомогти адвокатам, суддям, викладачам юридичних спеціальностей, студентам, учасникам господарських відносин врахувати у господарському судовому процесі найбільш значущі аспекти.

Наведені витяги з судових рішень, які набрали законної сили, нададуть можливість визначитись з доцільністю застосування конкретних законодавчих норм у визначених ситуаціях.

Вказані зразки найбільш поширених процесуальних документів допоможуть швидко та правильно оформити звернення до суду. Зазначені коментарі до зразків процесуальних документів дають змогу врахувати найбільш важливі питання, аби уникнути можливих помилок.

Дивитися зміст 

Для придбання посібника пишіть нам на e-mail: mariannasvl@ukr.net.

Також ви можете замовити книгу “Поцілунок Єви”.

Книга Дев’ян Маріанни

Книга «Поцілунок Єви» змушує задуматись над сенсом життя. Твір наповнений релігійним змістом, який наштовхує читача на думку хто ми є, чи будемо ми жити після смерті і чи взагалі існує смерть. На думку автора, світ врятує не краса — світ рятує любов.

Через призму відносин між чоловіком і жінкою автор описує наскільки сильно може змінитись свідомість людини і підняти з самого низу до верху, пробудити бажання жити і творити добро.

 

Професійна книга адвоката Коблик (Чундак) Маріанни Володимирівни «Господарський процес та зразки господарських процесуальних документів».

Книга присвячена проблемі надання якісної правової допомоги в сфері господарських процесуальних відносин та покликана допомогти учасникам господарських відносин вирішити господарські спори шляхом переговорів, а за потреби і в судовому порядку.

В книзі наводяться найпоширеніші види господарських спорів та дається роз’яснення про можливості їх вирішення.

До уваги читача запропонована практика розгляду певних категорій справ, для того, щоб  учасники господарських відносин могли краще зрозуміти, як домогтись задоволення чи спростування позовних вимог в господарському суді.

Також до уваги читача запропоновані зразки найпоширеніших процесуальних документів в господарському судочинстві. Всі зразки складено з використанням реальних судових справ за допомогою Єдиного державного реєстру судових рішень та чинного законодавства України.

При написанні книги адвокат опиралася також на власний досвід та виклала в книзі саме ту інформацію, яка необхідна для початку самостійної, успішної роботи в сфері господарського судочинства. Дана книга буде корисною студентам, адвокатам, суддям, корпоративним юристам, викладачам юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів  та, безпосередньо, самим учасникам господарських відносин.

Для замовлення книги пишіть нам на e-mail: mariannasvl@ukr.net.

Дивитися зміст книги  Господарський процес та зразки господарських процесуальних документів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *