Лист про повернення держмита та ітз

Зразок заяви про повернення державного мита та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду господарських справ

Начальнику УДК м.______________

ПІБ_____________________________

Адреса__________________________

ПІБ_____________________________

Адреса , тел.._____________________

ЗАЯВА

про повернення державного мита та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду господарських справ

Я, ПІБ, сплатив до державного бюджету суму _________ грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду господарських справ та суму _______________ грн. державного мита за звернення до господарського суду _______________ області для розгляду справи за позовом ПІБ до ТОВ «_________________» про стягнення боргу, пені, індексу інфляції та трьох відсотків річних за час прострочки. Однак дана позовна заява була повернута мені без розгляду ухвалою господарського суду _________________ області №_____________ від ______________ р.

_____________ р. господарський суд _______________ області видав мені довідку  №_______________ на одержання з державного бюджету державного мита в сумі __________ грн. та довідку №____________ на одержання з державного бюджету суми ________ грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду господарських справ.

Відповідно до вище викладеного, прошу перерахувати на розрахунковий рахунок ПІБ  в Банк___________ №_______________, МФО ___________, ідентифікаційний код  ______________ суму сплаченого мною державного мита в розмірі ___________ грн.. та суму __________ грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду господарських справ.

До заяви додається:

1.     Довідка господарського суду Закарпатської області №_________ від ______________ р.

2.     Довідка господарського суду Закарпатської області №______________ від ____________ р.

3.     Платіжне доручення №___ від __________ р.

4.     Платіжне доручення №____ від ____________ р.

Прим.: всі документи додаються в оригіналі.

Дата                                                         ________________/ПІБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *