ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА кандидата у народні депутати України Чундак М.В.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №70

Чундак Маріанни Володимирівни

 

За 23 роки незалежності України ми бачили багато різних кандидатів в народні депутати України. Всі вони обіцяли нам кращої долі, високих зарплат та пенсій, стабільності, достатку, вирішення тих чи інших проблем. Їх передвиборчі гасла, гарні обіцянки, фінансування в період передвиборчої кампанії вселяли віру в краще життя…

Що ми отримали?

Про наслідки цих виборів добре знає кожен з нас. Тому я не буду вкотре наголошувати на сумних реаліях сьогодення.

Працюючи адвокатом мені особисто доводилось переконуватись в недоліках чинного законодавства, корупційних схемах, а тому розумію, як важко звичайному   громадянину домогтись справедливості. Я знаю, які зміни чекає народ України, знаю про їх проблеми і сподівання.

Я втомилася чекати справедливості, втомилася боротися з корумпованою владною системою і тому вирішила стати частиною влади, щоб в корені змінити її.

Вважаю, що створювати закони повинні тільки професіональні юристи, які вже відчули на собі всі недоліки тих чи інших законів і знають, які зміни слід внести та які нові закони прийняти.

Основними напрямками моєї роботи у Верховній раді України стане:

 

  1. Реформа медичної сфери – впровадження медичного страхування, розвиток сільської медицини.

За рахунок медичного страхування повинні покриватись всі витрати на лікування. Всі витрати на лікування мають покриватись за рахунок коштів медичної страховки. Крім того існує нагальна потреба в розвитку сільської медицини. Це є особливо актуальним для мешканців віддалених від районних центрів сіл та селищ.

 

Здорова нація – основа держави.

  1. Безкоштовна освіта в державних навчальних закладах та гідна оплата праці працівників освіти.

 

 

  1. Розвиток науки.

 

  1. Забезпечення права на гідне життя та достойну оплату праці. Повернення робочої сили в Україну та розвиток бізнесу.

Це вже було і є прописано не в одній передвиборчій програмі. Але після виборів, дальше обіцянок справа так і не рухається. Тому я хочу, прийшовши до влади нарешті зробити це.

Працюючи головним бухгалтером, директором та виконуючим обов’язки   інспектора відділу кадрів, я особисто дізналась про всі проблеми сучасного українського бізнесу і знаю, як на законодавчому рівні, це можна змінити.

 

  1. Захист екології та довкілля.

Природа нашого рідного Закарпаття з року в рік тільки знищується: ліси вирубуються, річки, водойми, поля, вулиці – заповнені сміттям.

На законодавчому рівні необхідно внести ті корективи, які сприятимуть захисту навколишнього природного середовища та зроблять комфортним життя кожного українця. Закарпаттю слід надати особливий природоохоронний статус, щоб зберегти його безцінну природу та відновити те, що вже знищено.

 

  1. І найголовніше – контроль громадян над державою. Надання виборцям права відкликувати з посади тих, кого вони обрали, за не виправдання довіри виборців та порушення передвиборних обіцянок, а також права ініціювати звільнення будь-якого державного службовця за неналежне виконання обов’язків чи порушення етики державного службовця. Спрощення отримання будь-якої адміністративної послуги.

 

В нас більше немає довіри до політиків. Вважаю, що ми з вами вже дійшли до того рівня, коли необхідно законодавчо закріпити контроль громадян над владою, щоб не було нових Майданів і нового кровопролиття.

 

  1. Працювати разом з виборцями.

З обранням мене до Верховної ради народним депутатом, я ні в якому разі не збираюсь відмовлятись від допомоги виборцям. Мої приймальні будуть в кожному районному центрі нашого округу для того, щоб продовжувати вирішувати проблеми громадян. Крім того буде створено електронну приймальню громадян в мережі Інтернет, щоб навіть з найвіддаленішого куточку можна було звернутись по допомогу.

 

Влада для народу!

 

 

 

09 вересня 2014 р.                                                   Чундак М.В.

Опубліковане Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна

Добавить комментарий