Претензія про повернення боргу

Претензія про повернення боргу

ТОВ Н____________

Код ЄДРПОУ ___________

00000, Закарпатська область,

м. Свалява, вул.____________, буд.№___

Тел. _________________________

ТОВ П___________________

Код ЄДРПОУ ___________

00000, Закарпатська область,

м. Свалява, вул.____________, буд.№___

Тел. _________________________

Претензія №1

про повернення боргу

ТОВ П ____________________ перерахувало ТОВ Н___________ платіжним дорученням №___ від _____________ р. суму _____________ (прописом) грн. В призначенні платежу, як підставу для здійснення оплати було вказано виконані будівельно-монтажні роботи. Однак такі будівельно-монтажні роботи не були вами виконані. Також між нами не було укладено жодного договору, за яким ми повинні були перераховувати кошти ТОВ Н _____________________.

Згідно ст.11 ЦК України цивільні права та обов’язки  виникають  із  дій  осіб,  що передбачені актами цивільного законодавства,  а також із дій осіб, що  не  передбачені  цими  актами,  але  за  аналогією  породжують

цивільні права та обов’язки.

Підставами   виникнення   цивільних  прав  та  обов’язків, зокрема, є договори та інші правочини.

Цивільні права та обов’язки можуть виникати  безпосередньо з актів цивільного законодавства.

Тобто, згідно ст.11 ЦК України, у ТОВ Н ____________ відсутня правова підстава для отримання перерахованої ТОВ _______________________суми коштів в розмірі _____________ (прописом) грн.

Згідно ст.11 ЦК України у випадках,  встановлених актами цивільного  законодавства або  договором,  підставою виникнення цивільних прав та обов’язків може бути настання або ненастання певної події.

З перерахуванням коштів в сумі _____________ (прописом) грн. в ТОВ Н_______________ виник обов’язок їх повернення ТОВ П____________________, як коштів отриманих без достатньої правової підстави.

Відповідно до ст. 7 ГПК України підприємства та організації, що одержали претензію, зобов’язані задовольнити обґрунтовані вимоги заявника.

У відповідності до вищенаведеного просимо повернути суму коштів в розмірі _____________ (прописом) грн. на розрахунковий рахунок ТОВ П_______________ №_____________ в ______________ МФО__________.

У випадку неперерахування суми коштів в розмірі _____________ (прописом) грн. на розрахунковий рахунок ТОВ П _____________________ в місячний термін, ми будемо вживати заходів по захисту своїх прав та примусовому виконанню ТОВ Н__________________ своїх обов’язків по поверненню коштів одержаних без достатньої правової підстави.

До претензії додається:

1.     Платіжна вимога-доручення.

2.     Копія платіжного доручення №___ від ____________ р.

Дата

Директор                                                                  ___________/ПІБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *