Скарга до суду на постанову про відмову у порушенні кримінальної справи

Зразок скарги на постанову

До ____________районного суду

00000, м.__________________

вул._________, буд. №_____

Скаржник:  ПІБ,

що проживає за адресою:

00000, м.__________________

вул._________, буд. №_____

на постанову слідчого СВ __________ РВ УМВС України в __________обл.

ПІБ, №_______ від___________р.

00000, м.__________________

вул._________, буд. №_____

СКАРГА

на постанову № ______ від __________р. про відмову у порушенні кримінальної справи, винесену слідчим СВ __________ РВ УМВС України в __________обл. ПІБ

_________________р. слідчим  СВ __________ РВ УМВС України в __________обл. ПІБ було винесено постанову про відмову у порушенні кримінальної справи. Дану постанову я вважаю незаконною, так як у мене невідомими особами було викрадено майно ____________________ загальною вартістю ______________(прописом) грн., в чому вбачаються ознаки злочину передбаченого ст. ___ Кримінального кодексу України. Внаслідок викрадення у мене вищевказаного майна, мені завдано матеріальних збитків в розмірі ______________(прописом) грн.

Внаслідок винесення слідчим ПІБ  постанови про відмову у порушенні кримінальної справи мене позбавлено права на відшкодування шкоди, завданої злочином та не встановлено особу, винну у викраденні належного мені майна.

Керуючись ст. 99 -1, 236-1 КПК України,

ПРОШУ СУД

скасувати постанову №_____ від ________ про відмову у порушенні  кримінальної справи слідчого СВ __________ РВ УМВС України в __________обл. ПІБ та повернути матеріали для перевірки.

Дата                                                                                                              (підпис)/ПІБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *