Скарга прокурору на постанову про відмову у порушенні кримінальної справи

Зразок скарги прокурору

Прокурору __________району,

ПІБ

00000, м.__________________

вул._________, буд. №_____

Гр. ПІБ,

що проживає за адресою:

00000, м.__________________

вул._________, буд. №_____

СКАРГА

на рішення про відмову у порушенні кримінальної справи

_________________р. слідчим ПІБ СВ __________ РВ УМВС України в __________обл. було винесено постанову про відмову у порушенні кримінальної справи. Дану постанову я вважаю незаконною, так як у мене невідомими особами було викрадено майно ____________________ загальною вартістю ______________(прописом) грн., в чому

[smsbill_pass]

вбачаються ознаки злочину передбаченого ст. ___ Кримінального кодексу України. Внаслідок викрадення у мене вищевказаного майна, мені завдано матеріальних збитків в розмірі ______________(прописом) грн.

Внаслідок винесення слідчим ПІБ  постанови про відмову у порушенні кримінальної справи мене позбавлено права на відшкодування шкоди, завданої злочином та не встановлено особу, винну у викраденні належного мені майна.

Керуючись ст. 99-1 КПК України, прошу перевірити законність дій слідчого ПІБ СВ __________ РВ УМВС України в __________обл. та вжити заходів по захисту моїх законних прав та інтересів.

Дата                                                                                                              (підпис)/ПІБ

[/smsbill_pass]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *