У Києві відбувся семінар зі Стратегічного планування діяльності Національної асоціації адвокатів України

Адвокат Чундак Маріанна 1Володимирівна, голова Закарпатського відділення Спілки адвокатів України, взяла участь у дводенному семінарі зі стратегічного планування, який Національна асоціація адвокатів України провела 09 та 10 жовтня 2015 року у Києві спільно з Радою Європи та Радою адвокатських та правничих товариств Європи (CCBE).

Перший день проведення семінару був націлений на ознайомлення з кращими європейськими практиками розвитку незалежних адвокатських об’єднань.
Про досвід Фінляндії у стратегічному плануванні для асоціації адвокатів розповіла пані Міка Ілвескеро, колишній президент Асоціації адвокатів Фінляндії.


Пані Лорна Джек, головний виконавчий директор Асоціації правників Шотландії, розповіла про досвід Асоціації адвокатів Шотландії у стратегічному плануванні.
Міжнародний спеціаліст з розвитку Деніелс Павлутс та член комітету ССВЕ РЕСО Ритіс Йокубаускас зосередили учасників семінару на необхідності визначення мети, завдань та принципів стратегічного планування та розробки стратегії.
Наступного дня, 10 жовтня 2015 р., відбулася робота в цільових групах.
Учасники семінару окремими робочими групами здійснили аналіз існуючих проблем української адвокатури, обговорили шляхи провадження стратегічних цілей, а також здійснили планування першочергових дій.
Упродовж семінару непорушно лунала ідея важливості забезпечення та дотримання незалежності адвокатури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *