За 281 зверненням громадян до Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикці розпочато тільки 7 перевірок суддів, розглянуто чотири перевірки та ухвалено чотири висновки

На виконання пункту 11 статті 4 Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» оприлюднено щомісячний звіт про результати діяльності Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції станом на 10 листопада 2014 року.

На виконання пункту 11 статті 4 Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» Тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів судів загальної юрисдикції оприлюднює щомісячний звіт про результати своєї діяльності.

Відповідно до документа з 10 жовтня до 10 листопада 2014 року на адресу Комісії надійшло 281 звернення від громадян, 153 з яких розглянуто. 134 звернення Комісією повернуто заявникам через невідповідність вимогам Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні». За звітний період розпочато 7 перевірок суддів. На засіданні Комісії розглянуто чотири перевірки та ухвалено чотири висновки, два з них про порушення суддями присяги скеровано для прийняття остаточного рішення до Вищої ради юстиції, два направлено до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України для ухвалення рішення про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності. Усі чотири висновки ухвалено стосовно суддів місцевих загальних судів.

 

Джерело: офіційний сайт Вищої ради юстиції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *