Закон України про боротьбу з корупцією втратив чинність

ЗУ «Про боротьбу з корупцією» таки втратив чинність, не зважаючи навіть на те, що ним і досі продовжують користуватися та навіть складати протокол про адміністративні правопорушення за вчинення корупційних діянь.

Дійсно досить важко на перший погляд з’ясувати втрату чинності ЗУ «Про боротьбу з корупцією», адже закон «Про засади запобігання та протидії корупції», яким скасовувався ЗУ «Про боротьбу з корупцією» втратив чинність на підставі ЗУ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо запобігання та протидії корупції» від 21.12.2010 р. Однак законодавці зазначили в даному нормативному акті невеличкий «пунктик» – ЗУ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо запобігання та протидії корупції» набирає чинності з дня його опублікування, а опублікований він в офіційному виданні «Голос України» 05.01.2011 р. №1 .

Це означає, що ЗУ «Про засади запобігання та протидії корупції» був введений в дію 01.01.2011 р. та діяв до 05.01.2011 р., тому ЗУ «Про боротьбу з корупцією» зміг втратити чинність 01.01.2011 р., а всі подальші протоколи про вчинення корупції, що складені на підставі ЗУ «Про боротьбу з корупцією» є безпідставними та не відповідають чинному законодавству України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *