Заперечення на акт КРУ

Після закінчення ревізії складається акт ревізії. Сам акт складається з двох частин: вступної та констатуючої.У вступній частині зазначаються дата початку, закінчення  та підстави для проведення ревізії; підстави для проведення ревізії; за який період здійснювалась перевірка та відомості про підконтрольну установу.

В акті ревізії обов’язково повинні бути вказані:

1.       Які господарські та фінансові операції, документи перевірені.

2.       За який період здійснювалась перевірка та яким способом.

3.       Зазначено, що виявлено під час проведення ревізії (недостачі, надлишки, і т.п.). В разі виявлення порушення законодавства вказуються в чому полягають порушення та якими нормами закону передбачено виявлені порушення.

Акт ревізії протягом 5-ти днів передається підконтрольній установі, в якій здійснювалась ревізія для ознайомлення та підписання. В разі отримання акту ревізії особисто, під розписку, необхідно вказати реальну дату отримання документу.

Після цього у вас є три дні для ознайомлення з актом. У разі виникнення заперечень стосовно відомостей викладених в акті ревізії ви маєте право підписати акт зробивши біля власного підпису напис «акт підписано із запереченням». Свої заперечення ви можете сформулювати протягом п’яти днів та надіслати їх до КРУ (листом з повідомленням про вручення чи під розписку), яке проводило перевірку.

Письмовий висновок на заперечення надається підконтрольній установі за не пізніше ніж через 10 робочих днів від дня їх отримання. Цей термін може бути продовжений, що жодним чином не впливає на ваші права.

Швидше за все ваші заперечення будуть відкинуті і тоді ви протягом місяця від дати отримання висновку готуєте позовну заяву до адміністративного суду для захисту своїх прав у суді. Чим довше пишеться висновок на заперечення, тим більше у вас часу для формування правильної правової позиці по адміністративній справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *