ЗАЯВА про примусове виконання рішення

Відділу державної виконавчої служби

____________ районного управління юстиції

Адреса____________________

ТОВ ______________________

Адреса____________________

Тел.______________________

 

ЗАЯВА

про примусове виконання рішеннярішення господарського суду

______________ р. Господарським судом _____________ області було видано наказ про примусове виконання рішення господарського суду ______________ від ____________ р. по справі №______, яке набрало законної сили _______ р.

Згідно з даним наказом необхідно стягнути з боржника ТОВ ________ (адреса, код ЄДРПОУ) суму основного боргу в розмірі __________ (прописом) грн.; суму  __________ (прописом) грн. витрат по сплаті держмита та суму __________ (прописом) грн. у відшкодування витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Керуючись ст.ст. 2, 3, 4, 11, 18, 20 ЗУ «Про виконавче провадження» просимо звернути до виконання вищевказаний наказ Господарського суду ________________ обл. та стягнути на користь ТОВ ___________ загальну суму боргу в розмірі __________ (прописом) грн. на наш розрахунковий рахунок в (назва банку),  МФО ____________, р/р №__________________.

 

 

 

 

До заяви додається оригінал наказу Господарського суду ___________ обл. від ________ р.  по справі №_____.

 

Директор

ТОВ ____________                                                                 (підпис)/ПІБ

2 коментаря для “ЗАЯВА про примусове виконання рішення”

  1. мені треба написати заяву про примусове виконання рішення. Я проживаю в селищі Драбів, а підрозділ примусового виконання знаходиться в м Черкасах.Як правильно написати верх/шапку/.

    1. Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна сказав:

      Ваше запитання дуже нечітке. Наприклад заява про примусове виконання рішення підприємства оформляється на фірмовому бланку підприємства. В заяві від приватної особи вказується прізвище, імя, по батькові, адреса стягувача. Інше питання стосується виконавчої служби. Є різниця між боржником – державним органом та фізичною особою. Якщо ви впевнені, що ваша заява подається саме до даного підрозділу примусового виконання рішень, то вкажіть повну назву даного підрозділу та своє прізвище, імя, по батькові, адресу. Щоб отримати бульш чітку та правильну відповідь, вам необхідно чіткіше сформулювати запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *