ЗАЯВА про забезпечення позову

Зразок заяви про забезпечення позову

До Господарського суду ______________області

Поштовий індекс, адреса, засоби зв’язку

ТОВ ____________________

Поштовий індекс, адреса, засоби зв’язку

Код ЄДРПОУ_____________

Представник: ПІБ

Поштовий індекс, адреса, засоби зв’язку

ЗАЯВА

про забезпечення позову

__________р. ТОВ ____________ було подано позовну заяву про стягнення боргу до ТОВ_________________. Так як в добровільному порядку врегулювати спір з ТОВ____________ нам не вдалося ми звернулись до суду з позовною заявою про стягнення боргу. Однак  ТОВ ___________ знаходиться в скрутному матеріальному становищі та не бажає повертати борг, в нас є підстави вважати, що ____________ намагатиметься відчужити належне йому майно, що знаходиться за адресою:__________________ або зняти кошти з свого розрахункового рахунку, що зробить неможливим виконання рішення суду. Враховуючи значну ціну позову та збитки, що ми можемо зазнати внаслідок неможливості виконання рішення суду, відповідно до вище викладеного, керуючись ст. ст. 66, 67 ГПК України,

ПРОСИМО СУД:

Вжити заходів по забезпеченню позову  та накласти арешт на майно відповідача, що знаходиться за адресою:__________________ та на грошові кошти, що знаходяться на розрахунковому рахунку______________________.

________________ р.

Директор

ТОВ __________                                                                                  (підпис)/ПІБ

2 коментаря для “ЗАЯВА про забезпечення позову”

  1. Добрий день панні Маріанна.Я працюю в бюро правової допомоги, але бувають такі ситуації в своєму житті, що розібратися в них дуже складно. Особливо коли раптово вмирає близька молода людина і відкривається спадщина. Мені потрібна Ваша консультація. Я юрист, але в даний час мені дуже важко розібратися в своїх проблемах. Прошу відпишіться.

    1. Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна сказав:

      Доброго дня! Відповідь надіслано на електронну адресу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *