ЗАЯВА про закриття виконавчого провадження

Відділу державної виконавчої служби __________________

районного управління юстиції

Адреса:________________

ПІБ

Адреса:________________

ЗАЯВА

про закриття виконавчого провадження

Старшим державним виконавцем ПІБ було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження №__________ від ____________ р. про стягнення штрафу згідно постанови ВДАІ АО1 №__________ від ___________ р. Дана постанова скасована рішенням ____________ міськрайонного суду по справі №__________ від __________ р.

Для повного доступу до статті слід оплатити за доступ по нижче вказаній формі.

Примітка. Відправка SMS-повідомлення для оплати здійснюється за поданим у формі номером (4 цифри) згідно з Ваши оператором мобільного зв’язку, в змісті повідомлення вказується код, який також подається в формі після вибору мобільного оператора,  наприклад – zz49372654!!!

[smsbill_pass]

Керуючись ч.1 п.4 ст. 37 ЗУ «Про виконавче провадження», прошу закрити виконавче провадження №_________ від _________ р. про стягнення штрафу згідно постанови ВДАІ АО1 №___________ від __________ р.

До заяви додаю копію постанови ____________міськрайонного суду по справі №___________ від __________ р.

__________ р.                                                       _____________/ПІБ

[/smsbill_pass]

4 коментаря для “ЗАЯВА про закриття виконавчого провадження”

  1. По солідарному стягненню одним з боржників в повному обсязі виконано рішення суду По двум решта боржникам повернуті Виконавчі листи стягувачую Запитання…. які повинні бути дії державного виконавця щодо двох боржників по яких повернуті Виконавчі Листи Стягувачу І які повинні бути дії двох боржників по солідарному стягненню.

  2. Запитання! Як сторонам виконавчого провадження по солідарному стягненню при знятті арешту з усього майна державний виконавець зобовязанний видати Витяг з единого державного реєстру речових прав на рухоме та нерухоме майно як підтвердження для зняття арешту.

  3. При ознайомленні з матеріалами виконавчого провадження звернуто увагу на не відповідність Виконавчого Листа вимогам статті 4 даного Закону на відсутність гербової печатки у Виконавчому Пистіі підпису уповноваженої особи судді. Відсутність документу розподілу виконавчих проваджень…. …доручення начальника відділу ДВС щодо передачі матеріалів ВП іншому державному виконавцю.

  4. При ознайомленні з матеріалами виконавчого провадження звернуто увагу на не відповідність Виконавчого Листа вимогам статті 4 даного Закону на відсутність гербової печатки… відсутність у Виконавчому Листіі підпису уповноваженої особи судді…відсутність документу розподілу виконавчих проваджень…. …доручення начальника відділу ДВС щодо передачі матеріалів Виконавчого Провадження іншому державному виконавцю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *