Зміни у купівлі-продажі автомобілів та у вартості їх розмитнення

На засіданні Кабінету Міністрів України 3 квітня був прийнятий проект постанови “Про внесення змін до порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери”.

Про це повідомляє прес-служба секретаріату Кабміну, передає ЛIГАБiзнесIнформ.

Постанова передбачає оформлення договорів купівлі-продажу транспортних засобів безпосередньо в підрозділах Державтоінспекції, можливість продажу ТЗ без перереєстрації в разі, якщо він отриманий в спадок. Також буде скасовано вимогу про необхідність зняття транспортних засобів з обліку для їх подальшого продажу через торговельні організації.

Документ розроблений Міністерством внутрішніх справ у рамках виконання вимог національного плану дій на 2013-й рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014, затвердженої указом президента України.

За даними українських сайтів з продажу автомобілів, частіше за інших відвідувачі порталу переглядають оголошення про продаж б / у авто російської марки ВАЗ. У першу п’ятірку популярних брендів входять також Volkswagen, Opel, Mercedes-Benz і Ford.

Як повідомляв MIGnews.com.ua, міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про введення спеціального мита на імпорт автомобілів в розмірі 6,46% на автомобілі з об’ємом двигуна більше 1000 куб. см, але не більш як 1500 куб. см, і 12,95% – на автомобілі з об’ємом двигуна більше 1500 куб. см, але не більш 2200 куб. см. Рішення опубліковано в газеті “Урядовий кур’єр” 14 березня і набере чинності через 30 днів з дня опублікування.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *