Зразок клопотання про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження

Слідчому СВ Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області

Стецько А.П.

Захисника Коваленка Павла Павловича

Адвоката Чундак Маріанни Володимирівни

поштовий індекс, адреса,

номер телефону

КЛОПОТАННЯ

про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження

Вами проводиться досудове розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №_______________________.

На підставі договору про надання правової допомоги від 02.01.2015 р. мною надається правова допомога підозрюваному Коваленку Павлу Павловичу.

Відповідно до п.14 ч.3 ст.42 КПК України підозрюваний має право ознайомлюватися з матеріалами досудового розслідування в порядку, передбаченому статтею 221 цього Кодексу.

Відповідно до ч.4 ст.46 КПК України захисник користується процесуальними правами підозрюваного, захист якого він здійснює.

Згідно ч.1, 2 ст.221 КПК України слідчий, прокурор зобов’язаний за клопотанням сторони захисту, потерпілого, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, надати їм матеріали досудового розслідування для ознайомлення, за виключенням матеріалів про застосування заходів безпеки щодо осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві, а також тих матеріалів, ознайомлення з якими на цій стадії кримінального провадження може зашкодити досудовому розслідуванню. Відмова у наданні для ознайомлення загальнодоступного документа, оригінал якого знаходиться в матеріалах досудового розслідування, не допускається.

Під час ознайомлення з матеріалами досудового розслідування особа, що його здійснює, має право робити необхідні виписки та копії.

На підставі вищевикладеного, керуючись п.14 ч.3 ст.42, ч.4 ст.46,  ч.1, 2 ст.221 КПК України,

ПРОШУ:

надати мені для ознайомлення матеріали кримінального провадження №__________________, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 20.12.2014 р.

Додаток:

1. Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

2. Копія договору про надання правової допомоги.

3. Ордер.

02 січня 2015 р.

Адвокат                                                                                              (Підпис) М.В.Чундак

2 коментаря для “Зразок клопотання про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження”

  1. після того як клопотання зареєстровано у канцелярії скільки часу потрібно чекати на відповідь?
    Про відповідь(результат по клопотанню) мене повинні повідомити по телефону, листом по пошті чи мені самому потрібно звертатися? куди звертатися до: слідчого чи в канцелярію?

    1. Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна сказав:

      Доброго дня! Це залежить від змісту клопотання, яке ви подавали. Є різні документи і різний строк їх розгляду. Уточніть, будь ласка, про що саме клопотання. Відповідь можете надіслати на адресу електронної пошти, вказану в розділі “Контакти”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *