Зразок вимоги про звільнення підозрюваного з-під варти

Начальнику Ізолятора тимчасового тримання

Свалявського РВ УМВС України

в Закарпатській області

Захисника Петренка Івана Павловича

адвоката Чундак Маріанни Володимирівни

поштовий індекс, адреса

номер телефону

ВИМОГА

про звільнення підозрюваного

01.12.2014 р. мого підзахисного Петренка І.П. було затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КПК України та поміщено до ІТТ Свалявського РВ УМВС України в  Закарпатскій області.

Станом на 12 год 20  хв. 04.12.2014 р.  мій підзахисний перебуває в ІТТ Свалявського РВ УМВС України в  Закарпатскій області понад встановлений ч.1 ст.211 КПК України строк затримання, так як ухвали слідчого судді про обрання щодо нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на даний час не винесено.

Згідно ч.1 ст.211 КПК України строк затримання особи без ухвали слідчого судді, суду не може перевищувати сімдесяти двох годин з моменту затримання, який визначається згідно з вимогами статті 209 цього Кодексу.

Згідно ч.2 ст.211 КПК України затримана без ухвали слідчого судді, суду особа не пізніше шістдесяти годин з моменту затримання повинна бути звільнена або доставлена до суду для розгляду клопотання про обрання стосовно неї запобіжного заходу.

Згідно ч.3 ст.212 КПК України службова особа, відповідальна за перебування затриманих, зобов’язана звільнити затриманого негайно після зникнення підстави для затримання або спливу строку для затримання, передбаченого статтею 211 цього Кодексу.

Згідно ч.4 ст.20 Закону України “Про попереднє ув’язнення” підставою для звільнення з-під варти є закінчення строку дії ухвали слідчого судді, суду про тримання під вартою або закінчення передбаченого законом строку тримання під вартою як запобіжного заходу, якщо цей строк не продовжено в установленому законом порядку.

Згідно ч.7 ст.46 КПК України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх службові особи зобов’язані виконувати законні вимоги захисника.

Відповідно до вище викладеного, керуючись ч.7 ст.46, ч.1, 2 ст.211 КПК України,

ВИМАГАЮ:

негайно звільнити мого підзахисного Петренка Івана Павловича з-під варти.

Додаток:

1. Копія договору про надання правової допомоги.

2. Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

3. Копія ордеру.

04 грудня 2014 р.

Адвокат                                                                          (підпис)  М.В.Чундак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *