Зразок заяви про поновлення строку подання скарги на постанову слідчого про закриття кримінального провадження

Слідчому судді ______________ районного

суду ______________ області

Заявник: прізвище, ім’я, по батькові
поштовий індекс, адреса, номер телефону

По кримінальному провадженню

№______________________

 

ЗАЯВА
про поновлення строку подання скарги на постанову слідчого про закриття кримінального провадження

__ _______________ 2015 р. слідчим СВ ________________ РВ УМВС України в ______________ області ________________ (прізвище, ім’я, по батькові) винесено постанову про закриття кримінального провадження №_____________________________  у зв’язку з відсутністю в діях ________________ (прізвище, ім’я, по батькові)  ознак кримінального правопорушення (п.2 ч.1 ст.284 КПК України).


Згідно ст.304 КПК України скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого чи прокурора, передбачені частиною першою статті 303 цього Кодексу, можуть бути подані особою протягом десяти днів з моменту прийняття рішення, вчинення дії або бездіяльності. Якщо рішення слідчого чи прокурора оформлюється постановою, строк подання скарги починається з дня отримання особою її копії.
З даною постановою я не згоден та оскаржую її в судовому порядку.
Дана постанова, як видно з поштового штампу, надіслана мені тільки ___ ____________ р. та отримана мною тільки ___ _______________ р.
Штамп на конверті вказує тільки на те, що ____ _______________  р. конверт з постановою був на пошті, але не був мною отриманий.
Весь цей час, до ___ _________________ р. я перебував у м.Києві, де гостював у батьків моєї дружини ________________ (прізвище, ім’я, по батькові), що підтверджується банківськими виписками про розрахунок за допомогою картки ПриватБанк за бензин, яким ми заправлялись по дорозі та товари. Копії банківських виписок, а також свідоцтва про одруження додаються до скарги.
Ми їздили на належному мені автомобілі, так як моя дружина самостійно не їздить. Тому копія мого водійського посвідчення, техпаспорту на авто та чеки із заправки пального підтверджують той факт, що до м.Києва ми їздили разом.
Тільки повернувшись із м.Києва я отримав постанову слідчого та відразу ж подав скаргу до Міжгірського районного суду.
Зважаючи на те, що дана постанова є остаточною у справі та значно порушує мої права на справедливе слідство та доступ до правосуддя, а пропущений строк не є значним, вважаю, що він може бути поновленим судом.
Згідно ст.117 КПК України пропущений із поважних причин строк повинен бути поновлений за клопотанням заінтересованої особи ухвалою слідчого судді, суду.
Відповідно до вищевикладеного, прошу поновити пропущений строк звернення до суду та розглянути скаргу на постанову старшого слідчого СВ _____________ РВ УМВС України в _____________________ області________________ (прізвище, ім’я, по батькові) про закриття кримінального провадження від _____ _______________  р.

 

 
_____ ____________ 2015 р.                                   __________(прізвище, ініціали)

 

2 коментаря для “Зразок заяви про поновлення строку подання скарги на постанову слідчого про закриття кримінального провадження”

  1. Як скасувати право власности на землю райержадминистрации,пидставою внесення запису до державного реестру було ришення про державну реестрацию прав та их обтяжень вид 14.08.2014.
    Дана замельна дилянка накладаеться на мою земельну дилянку, яка належить мени згидно державних актив на право власности вид1995 року. Наклдка виявлена пид час державной реестрации моеи земельной дилянки,згидно виготовленой техничной документации до державного акта
    Пид час видмови в реестрации мени було надано кадастровий номер земельной дилянки, яка накладаеться на мою

    1. Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна сказав:

      тільки шляхом подання позовної заяви до суду. Інакше це зробити не можливо. Я можу підготувати для вас відповідну заяву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *