Зразок заяви про вчинення злочину за новим Кримінальним процесуальним кодексом України

______________ РВ УМВС України

_________________ області

Адреса:

___________________ (ПІБ)

Адреса: _________________

Тел._____________________

 

 

ЗАЯВА

про вчинення злочину

_______________ 2012 р. близько 08:00 год. я їхала в маршрутному таксі №17 з зупинки _____________ до зупинки ___________ на роботу.

Я розрахувалась за проїзд, як тільки ввійшла в салон маршрутного таксі і поставила гаманець в сумку. Там же знаходився і мій мобільний телефон.

Як тільки я вийшла з маршрутки, то хотіла взяти телефон, щоб подзвонити, так як спізнювалась на роботу. Ані телефону, ані гаманця в сумці вже не було. Зникнення цих речей я побачила одразу ж як вийшла на зупинці, проте, маршрутне таксі №17 яким я приїхала, вже від’їхало і я не змогла його наздогнати.

Підозрюю, що в мене викрали телефон саме пасажири маршрутного таксі №17, що містить ознаки злочину, передбаченого ст.185 КК України – крадіжка.

Враховуючи вище викладено, керуючись ст.ст. 55, 56, 214,215 КПК України,

ПРОШУ:

1)    Прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені  пам’ятку про процесуальні права та обовязки.

 

2) Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст.185 Кримінального Кодексу України.

3) Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного  злочину за ст..185 Кримінального Кодексу України.

 

 

 _______________  року                               ____________/____________

14 коментарів для “Зразок заяви про вчинення злочину за новим Кримінальним процесуальним кодексом України”

 1. Часто міліція, незважаючи на заборону, відмовляє в прийнятті заяви про злочин. Ось тут, до речі, знайшов, як цьому запобігти. Цікавий спосіб!

 2. А де попередження про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину??

  1. Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна сказав:

   Це ви хочете, щоб особа, яка подає заяву сама писала про це попередження? Чи щоб внизу зразка був коментар?

 3. Сусідка, псує моє майно (пошкодила дерев”яний паркан (є свідки цього), написала матюки на туалеті, намагалась спалити сухе гілля яке лежить на моїй території (є відеозапис), навмисно палить бур”ян дуже близько до дерев”яного сухого паркану (теж є відеозапис), обзиває різними нецензурними та образливими словами.
  Якими статтями потрібно керуватись для написання заяви до міліції?

  Зарання вдячна.

  1. Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна сказав:

   Доброго дня! Відповідь надіслано на адресу електронної пошти

 4. Випадково дізналася, що в моєму будинку,який належить мені на підставі свідоцтва на право власності, приписані мої сусіди. Що мені робити, допоможіть.

 5. Доброго дня! У мого чоловіка 22.07. вкрали телефон та всі платіжні картки, в тому числі й кредитну. Заблокувати їх була змога лише через 3 дні. В цей час зловмисники зняли всі гроші , й кредитні також, ще й оформили 2 кредита(загалом на близько 30 тисяч грн). Сьогодні подали заяву в поліцію про крадіжку .(заяву не хотіли приймати) . Чи відкриють кримінальне провадження? . Підкажіть, які наші подальші дії і який можливий прогноз. Може такі випадки були у вашій практиці? І , чи може , чи повинен банк дати відстрочку на погашення кредиту до завершення слідства і суду?

  1. Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна сказав:

   Доброго дня! Перш за все вам слід ще раз піти у поліцію і переконатись, що відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Кримінальне провадження розслідується після внесення відомостей до ЄРДР. За вашою заявою такі відомості повинні були внести протягом 24 годин. Якщо ж цього не трапилось та відомості не внесено до ЄРДР, то слід подати скаргу на бездіяльність до слідчого судді. Тльки після цього можна вчиняти подальші дії. Найкраще в такому випадку скористатись правовою допомогою. Адвокат допоможе скласти необхідні документи для захисту ваших прав та інтересів.

 6. Доброго дня.
  Ситуація така. При поділі майна подружжя суд прийняв рішення про спільне користування автомобілем, так як його не змогли поділити. Документи, ключі і саме авто знаходиться в дружини, а на просьбу чоловіка дати йому авто для поїздки, вона просто відповідає: “Не дам, бо не хочу”. Яким чином можна заставити її виконувати рішення суду? Куди звертатись?

  1. Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна сказав:

   Доброго ранку! Спочатку до виконавців звертайтесь.

 7. Доброго дня! Така ситуація, вчора о другій половині дня, десь біля 17:50 години мені зателефонувала Л., яка проживає на сусідній вулиці, та повідомила про те, що гр. О. зі своєї вогнепальної зброї, а саме рушниці, на території села Р., поблизу свого подвір”я застрілив мого собаку (якого Л. описала по зовнішності). Після чого я та мій молодший син пішли шукати собаку, однак знайшли тільки лужу крові, а саму собаку О. забрав, нам не віддав, і бігом десь відвіз. Коли ми з сином поверталися додому, то запитали в О., який знаходився в стані алкогольного сп”яніння, чому він застрелив нашого собаку, на що він відповів, що він стріляв в собаку 3 рази, а застрелив тому, що він просто прийшов до нього.
  Хочу поради куди звернутися і кому телефонувати??? Завчасно вдячна!!!

  1. Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна сказав:

   В таких випадках треба негайно звертатись у поліцію і телефонувати на “102”.

 8. Доброго дня! Уже 19 місяць слідча “розслідує” кримінальне провадження №12017020150000187, але жодній особі не повідомлено про підозру, мною подані всі письмові докази, що підтверджують факт неможливості отримання ухвали суду, яку я ніби порушив, так як я в той час перебував за межами держави України, а в подальшому, одразу після повернення знаходився в зоні бойових дій, як учасник АТО. Перебуваючи в зоні бойових дій я взяв короткострокову відпустку і подарував належне мене нерухоме майно (земельну ділянку і садовий будинок) своїй дочці Анні. На мої неодноразові звернення до органів досудового розслідування та прокуратури як районного так і обласного підпорядкування, я отримував лише відписки. Прошу порадити куди звернутися, щоб отримати правильну відповідь, чому я більш ніж півтора роки несу моральну травму?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *