Зразок заяви про відвід судді

Зразок заяви на відвід судді

До ___________________ районного суду

_____________ області,

Судді ________________

Позивача:_______________ПІБ

Адреса:__________________________

Тел._____________________________

По справі №________________

ЗАЯВА

про відвід судді __________________ районного суду _____________ області ПІБ

Суддею ___________ районного суду ____________ області ПІБ  __________ р. винесено ухвалу про відкриття провадження по справі №__________ за позовом ПІБ до Відділу ДВС ____________ управління юстиції.

Під час судового засідання _____________ р. суддя ПІБ неодноразово відхиляла подані мною клопотання про __________________, _____________________ та про __________________, не надаючи їм при цьому правового обґрунтування. Також суддею ПІБ було задоволено клопотання відповідача, хоча воно суперечить ст._____ КАС України. З приводу заявленого відповідачем клопотання мені не надали часу висловити свою думку.  Таким чином вважаю, що ставлення судді ПІБ до мене є упередженим та суперечить ст. 2 КАС України, в якій зазначено, що завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб’єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Керуючись п.п.4 п.1 ст.27, п.2, 3  ст.30, п.п.3 п.3 ст. 49 КАС України,

ПРОШУ СУД:

Вирішити питання про відвід та постановити ухвалу про відвід судді _______________районного суду _____________ області ПІБ

___________ р.                                                                     ________________/ПІБ

5 коментарів для “Зразок заяви про відвід судді”

 1. Здравствуйте, Марианна! Выражаю Вам свое почтение за правильность резолютивной части примера заявления об отводе судьи (на самом деле Вы одна из немногих адвокатов, которая представила правильный вариант).

  1. Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна сказав:

   Доброго дня, Олександре! Дякую за приємний коментар

 2. перепрошую, тут трохи не ясно, на ім’я якої судді треба писати цю заяву? на ім’я судді, що веде (безпосередньо судить)вашу справу, чи на ім’я головуючої судді? заяву обов’язково подавати під час судового засідання?

  1. Адвокат Чундак Маріанна Володимирівна сказав:

   Доброго дня! Заяву про відвід розглядає той самий суддя, який здійснює розгляд справи (ст.31 КАС України). Якщо у вас колегія суддів, то розглядатиме колегія суддів.
   Заяву про відвід краще подати через канцелярію суду.
   Заяви про відвід подаються до початку розгляду справи. Даний зразок стосується тих випадків, коли підстави для відводу виявлено після початку розгляду справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *